Hambaravi järelmaksuga

Vahel juhtub nii, et tervisemure lahendamiseks ei ole võimalik kogu raha korraga tasuda. Et tervis saaks siiski olla prioriteet number üks, pakub meie koostööpartner MediCrediti hambaravi eest tasumiseks järelmaksuvõimalust. Nii saate ravi eest tasuda osade kaupa, vastavalt oma võimalustele.

MediCredit on finantseerimisettevõte, mis väljastab meditsiiniprotseduuride teostamiseks mõeldud sihtotstarbelisi laene 150-st eurost kuni 6000 euroni. Täpsemad laenutingimused leiate lugemiseks siit.

Paneme südamele, et tutvuksite enne lepingu sõlmimist põhjalikult finantsteenuse tingimustega ja soovitame täiendavate küsimuste korral kindlasti konsulteerida valdkondliku spetsialistiga.

Ortodontiline ravi case-lepinguga Tartu hambakliinikus

Ortodontilise ravi rahastamiseks pakume kliinikute sisest intressivaba osamaksete süsteemi nimega case-leping (ortodontia alase tervishoiuteenuse osutamise leping). See on lahendus olukorras, kus patsiendil ei ole võimalik maksta kogu breketravi eest korraga.

Lepingu sõlmimise tingimuseks on 20%-line sissemakse, mis arvutatakse ravi kogumaksumuse põhjal. Ülejäänud summa jaotatakse osamakseteks iga kuu peale vastavalt planeeritud ravi pikkusele. Kui ravi käigus tekivad ettenägematud lisatööd, siis patsiendi jaoks lepingus juba fikseeritud hind ei suurene – nii võib öelda, et case-leping on patsiendi jaoks justkui kindlustus ootamatuste vastu. Lisaks on ravi lõppemise hetkest 12 kuu jooksul toimuvad kontrollvisiidid tasuta.

Kui case-lepinguga soovitakse katta alaealise lapse ravi, siis tehakse leping Meliva AS ja lapsevanema või eestkostja vahel. Lepingut on võimalik sõlmida ainult Meliva Tartu hambakliinikus. Lisaküsimuste korral palun võtke julgesti ühendust Meliva Tartu registratuuriga.

Lisateave: case-leping ei laiene hambaraviteenuse ja/või kirurgilise töö eest tasumiseks.