Ettevõtte tutvustus

21Asukohta üle Eesti
700+Töötajat
50+Erinevat terviseteenust

Meie Melivas väärtustame tervena elatud elu

Leiame lahenduse igale sinu terviseküsimusele – ennetusest ravini. Sinu tervis on meie jaoks oluline ning hoolitseme selle eest, et väiksest murest ei kasvaks suur. Meie tugevus on meie inimesed, keda hoiame samamoodi, nagu nemad hoiavad Sind.

Tutvu meie inimestega

Sinu partner kõikides tervisega seotud küsimustes

Meie selja taga on üle kahe aastakümne kogemusi, suur meeskond oma ala tippspetsialiste ning kõiki teenuseid pakkuv kliinikutevõrk koos mobiilsete tervisekabinettidega.

Melival on kokku üle Eesti 21 esindust, viis meditsiinilise erivarustusega tervisebussi ning arsti kaugvastuvõtte võimaldav rakendus Digikliinik.

Ligipääsetavus ja mobiilsus võimaldavad meil teenindada kliente neile sobival ajal ja sobivas kohas ning teha tervishoiuteenus kättesaadavaks kõikidele soovijatele.

Patsiendikeskne ja kõrgetasemeline ravi

Meie jaoks on oluline pakkuda kõrgetasemelist ja professionaalset teenust. Teenuse kvaliteedi tagavad aastatepikkune kogemus, kvalifitseeritud töötajaskond, nüüdisaegne meditsiinitehnoloogia ja head suhted koostööpartneritega.

Meie juures praktiseerivad oma erialade parimad arstid, kes on pühendunud teenuse kvaliteedile ning hindavad ja kaitsevad meie klientide privaatsust. Kokku töötab ettevõtetes üle 700 inimese.

Me väärtustame oma töötajaid, hindame nende oskusi, teadmisi ja eripärasid. Peame oluliseks töötajate võrdset kohtlemist ja tasustamist ning tunneme uhkust ühise arengu üle.

Hoitud terve elu

Mõtleme ja tegutseme suurelt, oleme uuenduste usku. Arendame pidevalt oma digiteenuseid, et tervise eest hoolitsemine oleks kiire, mugav ja lihtsasti kättesaadav. Anname oma igapäevatööga panuse meditsiini arengusse. Otsime pidevalt lahendusi, et me kõik saaksime elada pika ja terve elu.

Alates 2021. aasta kevadest kuuluvad Meliva brändi all tegutsevad Qvalitas ja Unimed rohkem kui sajandipikkuse kogemusega Soome tervishoiuettevõttele Mehiläinen. Meliva on emafirma Mehiläise rahvusvahelise brändi nimi, mis on kasutusel ka Rootsis ja Saksamaal.